Magazyn dedykowany pielęgniarkom/pielęgniarzom oraz położnym pracującym przede wszystkim w Izbach Przyjęć, Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, Oddziałach Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, oraz wszędzie tam, gdzie występuje duże ryzyko stanu nagłego u pacjenta

Misją kwartalnika „Pielęgniarstwo w Stanach Nagłych” jest zaangażowanie w doskonalenie zawodowe poprzez propagowanie wiedzy z zakresu intensywnej opieki. W magazynie publikujemy zalecenia postępowania, zgodne z aktualnymi wytycznymi, oraz praktyczne informacje przydatne w codziennej pracy pielęgniarki i położnej. Celem czasopisma jest także integracja środowiska pielęgniarskiego.

Choć zawody pielęgniarki/pielęgniarza oraz położnej/położnego mające do czynienia z pacjentem w stanach nagłych są samodzielne, a do tego obciążone dużą odpowiedzialnością, to do tej pory nie wydano czasopisma edukującego i jednoczącego to środowisko. 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij